Proben 801 438 138

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

   

Na wybranych przez Państwa gadżetach wykonujemy także znakowanie dostosowane indywidualnie do każdego rodzaju produktu.
Proponujemy następujące techniki znakowania: laser, tampon, sitodruk, transfer na ceramice, tłoczenie, haft, etykieta cyfrowa.
Przed realizacją zamówienia na gadżet znakowany prosimy o przesłanie w formacie Corel Draw w wersji X6 lub niższej treści nadruku,
logo bądź układu graficznego celem przygotowania wizualizacji do akceptacji.

Poniżej prezentujemy możliwe techniki znakowania:


   
Laser. Metoda, w której projekt jest wypalany na przedmiocie wykonanym z metalu, drewna lub szkła. Komputer emituje wiązkę laserową, co zapewnia wierną oraz estetyczną reprodukcję projektu. Grawerowanie laserowe nie jest możliwe w przypadku wielu kolorów. Barwę wyznacza kolor materiału lub podstawowej warstwy znajdującej się pod tą, na której umieszczony jest grawer. Technika ta pozwala na elegancką i trwałą dekorację produktów.

Tampon. Popularna technika drukarska, która może być wykorzystywana do druku na niemal każdej powierzchni, na materiale o dowolnym kształcie lub rozmiarze. Projekt umieszcza się fotograficznie na "kliszy". Tampon dociska projekt z kliszy do przedmiotu. Dzięki wykorzystaniu poduszek w różnych kształtach, możliwy jest nadruk na rozmaitych kształtach i formach, od długopisów po toreb. Oprócz tego, istnieje możliwość drukowania w jednym lub wielu kolorach na większości produktów. Jest to najpopularniejsza forma nadruku, ponieważ jest szybka i ekonomiczna. Nie można zagwarantować adhezji farby na wszystkich metalowych przedmiotach.

Sitodruk. Sitodruk może być stosowany wyłącznie na powierzchniach płaskich. Umożliwia druk na większości w jednym lub wielu kolorach. Projekt jest umieszczany na siatce materiałowej znajdującej się w ramie sitodrukowej. Siatka pokryta jest światłoczułą emulsją. Folię z projektem kładzie się na siatce, a cała powierzchnia jest wystawiana na działanie światła UV. Tusz drukarski jest wtłaczany poprzez siatkę na produkt, co umożliwia nadruk projektu. Sitodruk jest głównie wykorzystywany na produktach tekstylnych i nylonowych, jak parasole, czapki oraz torby. Jest to szeroko rozpowszechnione i szybkie w realizacji rozwiązanie służące do drukowania logo oraz przesłań reklamowych.

Transfer na ceramice. Transfer na produktach ceramicznych, nadruk jest wykonywany na produkcie a następnie wypalany w temperaturze ponad 700oC. W wyniku procesu wypalania tusz wnika w struktury ceramiczne produktu. Taka metoda nadruku jest bardzo trwała.

Tłoczenie. Przy tłoczeniu projekt jest nanoszony na artykuł za pomocą specjalnej kliszy (metalowa płytka). Tłoczenie to technika szczególnie przydatna w przypadku produktów wykonywanych za skóry. Jednak nie nadaje się do wszystkich skórzanych przedmiotów, a także nie daje możliwości powielania wzorów w kolorze. Jest to bardzo atrakcyjna technika, dająca wyrafinowany efekt na skórzanych artykułach.

Haft. Technika w której logo jest haftowane na przedmiocie. Haft może być stosowany na tekstyliach, czapkach oraz torbach. Cena haftu zależy od liczby szwów oraz rozmiaru logo. Maksymalna liczba kolorów to 15. Do tego, by odtworzyć obraz na przedmiocie konieczny jest specjalny kartridż. W przypadku obszarów w pełni zakrytych lub korzystania ze złotych lub srebrnych nici koszt skorzystania z tej techniki może być wyższy.

Etykieta cyfrowa. Przy wykorzystaniu plottera logo jest nadrukowywane cyfrowo na materiale klejącym, który w tym samym czasie jest cyfrowo przycinany. Logo jest drukowane w pełnym kolorze. Jakość nadruku jest bardzo wysoka, a szczegóły są bardzo dobrze widoczne. Cena cennikowa jest podana dla standardowych kształtów. Nadruki złożone, w nietypowych kształtach są możliwe po wcześniejszych konsultacjach.
   
   
HOME I OFERTA I WARUNKI WSPÓŁPRACY I ZNAKOWANIE I REGULAMIN I KONTAKT I RODO