Proben Import
Zapraszamy do współpracy...
PROBEN import
Warunki Współpracy

Firma „PROBEN - IMPORT” działa na polskim rynku od wielu lat i zajmuje się importem gadżetów z zagranicy (Europy, Azji). Dla potrzeb naszych klientów skutecznie wypełniamy niszę reklamową ponieważ rynek reklamy ma nieustannie ogromny potencjał, a Klienci chętnie i odważnie korzystają z nowości produktowych. Oferujemy Państwu sprawdzony poziom obsługi, bogaty asortyment produktów, doskonałą logistykę oraz konkurencyjne ceny.
Naszymi głównymi odbiorcami są drukarnie, agencje reklamowe, korporacje.
Nasza marża wynosi około 20% wartości zamówienia - w jej skład są wliczone: opłaty agentów w Chinach, koszty skredytowania towaru po zakupie w Chinach, koszty logistyczne. Wysokość marży kształtuje wielkość złożonego zamówienia przez Klienta (im wyższe zamówienie - tym niższa marża). Niektóre produkty z naszej oferty mamy zmagazynowane w Polsce i wtedy sprzedaż odbywa się na bieżąco do wyczerpania zapasów. Pozostałe produkty importujemy z zagranicy.
Wówczas każdorazowo pod zamówienie Klienta dokonujemy wyceny towaru w Chinach. Pierwsze dwie wyceny są bezpłatne, natomiast każda kolejna kosztuje 100 PLN. Opłata za wycenę zostaje wliczona do ogólnego kosztu złożonego zamówienia, np.: [wartość zamówienia 7.000 PLN minus 100 PLN (koszt wyceny) = 6.900 PLN].
Wartość zamawianego towaru nie powinna być niższa niż 1.000 USD ponieważ zamówienia na niższą wartość nie są przyjmowane do realizacji przez Producentów w Chinach.
Czas realizacji zamówienia w Chinach wynosi około 90 dni, przy czym:
- 7 - 14 dni czas niezbędny na wykonanie próbki do akceptacji przez Klienta;
- 14 – 30 dni czas produkcji (liczba dni uzależniona od fabryki i produkowanej ilości towaru);

Produkty do kraju są dostarczane transportem:
- lotniczym – (czas około 7 dni) – opłata 17 PLN/kg. Koszt opłaty potwierdzany w dniu wysyłki towaru do Europy, lub
- morskim – (czas około 40 dni). Klient ma możliwość zamawiania towaru, w ilościach umożliwiających przewóz w pojedynczych kartonach. Z uwagi na fakt, że dla swoich potrzeby sprowadzamy rocznie około 150 kontenerów istnieje możliwość zamówienia przez Klienta mniejszej ilości towaru, a nie całego kontenera.
Powyższe wpływa na znaczne obniżenie kosztów transportu ponieważ w ogólnym rozrachunku płacicie Państwo tylko za faktycznie zajmowaną powierzchnię przez swoje opakowania np. 1/20 powierzchni kontenera. Przed rozpoczęciem produkcji wpłacacie Państwo zaliczkę jedynie 35% wartości zamówienia, pozostała kwota jest regulowana w dniu odbioru towaru.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do podjęcia współpracy.
PROBEN import
Produkty